Anasayfa »  TERSANE  » Numarine Satış ve Pazarlama Direktörü Orhun Şentürk: “Numarine takip edilen marka ve modeller yarattı”

Numarine Satış ve Pazarlama Direktörü Orhun Şentürk: “Numarine takip edilen marka ve modeller yarattı”


2002 yılında kurulan Numarine’in her yıl ortalama 10 tekne üretiyor, bunların yüzde 20-25’i Türk sularında yüzüyor, modellerinin yüzde 75’ini yurtdışına ihraç ediyor.Avrupa’da ilk 5 marka arasında olmayı hedeflediklerini belirten Numarine Satış ve Pazarlama Direktörü Orhun Şentürk, Numarine ilişkin değerlendirmelerini dergimizle paylaştı.

 

 Numarine misyon olarak sürekli iyileştirme ile müşteri beklentilerine aşan kaliteli ürünler sunmayı benimsemiştir. Standart bir ürün üretmiyoruz, semi custom, kişiye özel tekne üretiyoruz. Teknenin ana gövdesinde herhangi bir değişiklik yapmıyoruz. Tekne boyları, iç mekân büyüklükleri standart, ama iç tasarımı oluşturan halı, duvar kâğıdı, renk gibi unsurlarda kişiselleştirmeler yapıyoruz. Müşteri, teknenin gövde rengini de kendi belirleyebiliyor. Müşteri nezdindeki bu seçenek fırsatları kimi zaman müşteri beklentilerini de aşan bir farklılığımız olmasını sağlıyor.

 

 Haber Boat Turkey’in Eylül-Ekim sayısında yer alıyor.