Anasayfa »  ETKİNLİK  » Monaco Yacht Show’da 40’ı yeni, 120 süperyat sergilenecek

Monaco Yacht Show’da 40’ı yeni, 120 süperyat sergilenecek


 28. yılında yine Monaco Prensliği’ndeki Port Hercules limanında düzenlenen Monaco Yacht Show (MYS),  120 süperyat için olası müşterilerini ağırlayacak. Bu yıl lüks yatların 2018 koleksiyonu içinde yer alan 40 yat, fuarda ilk defa sergilenecek. Dünyanın önde gelen tersanelerinin en son tasarımlarıyla katıldığı MYS’da, bu yıl tanıtılacak yatların yaklaşık 60 âdeti,  iki yaşından küçük. MYUS katılımcıları ve organizatörleri tarafından davet edilen özel süper yat müşterilerinin yat ziyaretleri, bir program dâhilinde gerçekleştiriliyor. 4 gün süreyle fuar, suya inen en son yatların tanıtımıyla da ziyaretçilerin akınını uğrayacak.  


Türk yat ve tekne üreticilerin Aegean Yacht, Alen Yacht, Mazu Yachts,  Sarp Yachts ve Tansu, Turquoıse Yachts marinalardan D-Marin ve West İstanbul Marina fuara katılan firmalar arasında yer alıyor. MYS, bu yıl, Port Hercules limanında yeni düzenlemeler yaparak suda sergilenen teknelerin ulaşımı kolaylaştırıyor.  Yatların yanı sıra, son teknoloji ürünü ekipmanlar, lüks eşya ve mobilyalar ve deniz oyuncukları fuar çadırlarında sergilenecek.  Uluslararası lüks yatçılık sektörünün profesyonellerini buluşturan Monaco Yacht Show; bu yıl sayıları 590’ ı bulan dünyaca ünlü, lüks yat üreticileri, broker, tasarımcı ve ekipman tedarikçileri ve servis sağlayıcıları bir araya getirecek.  Bu yıl ilk defa organize edilen Sanat Pavyonu’nda sanat eserleri ve heykellerden oluşan bir koleksiyon sunacak. Etkinlik,  koleksiyoncular ve sanatseverler galeri sahibi ve sanatçıları bir araya getirecek.

 

2018 Monako Yat Zirvesi, 25 Eylül’de Méridien Beach Plaza Hotel'de düzenlenecek. Yatçılık sektöründe tanınan uzmanları ve ziyaretçiler panel ve konferanslarla bilgi alış verişinde bulunacaklar.

Detaylı bilgiler, Boat Turkey Eylül-Ekim sayısında yer alıyor.

 

www.monacoyachtshow.com