Anasayfa »  ETKİNLİK  » Firmalar, Boat Show Eurasia Tuzla’dan memnun ayrıldı

Firmalar, Boat Show Eurasia Tuzla’dan memnun ayrıldı


Bu yıl ilk defa Via Fuarcılık tarafından Viaport Marina’da hem karada hem denizde düzenlenen Boat Show Eurasia Tuzla, katılımcı firmaları memnun etti. 9 gün süreyle açık kalan fuarda, 180 tekne satışı yapıldığı ve 42 bin kişinin fuarı ziyaret ettiği açıkladı. Boat Show Eurasia Tuzla, bu yıl ilk defa Via Fuarcılık tarafından Viaport Marina’da 17-25 Şubat tarihleri arasında hem karada hem denizde düzenlendi. Fuarın kara bölümünde fuara özel yapılan hollerden 1 ve 2. holde büyük tekneler, 3. holde ekipmanlar ve 4.holde ekipmanlar ve küçük boy tekneler sergilendi. Ayrıca deniz üzerinde büyük boy tekneler ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

 

BC Marine, Bodrum Marine Grou, Boranova Denizcilik, Deniz Yatçılık, Gene Yatçılık, Karina Yatçılık,Sirena Marine, Sunseeker Turkey, Tezmarin, Top Leisure Yat ve Tur Marin fuarda tekne sergilediler. Sirene Marine’in Sirena 64, serinin 20,74 metre boyundaki ilk modeli, dünya prömiyerini yapan ve ilk kez karada sergilenen Absolute Navetta 73, Numarine’in yeni modeli 26XP ve Numarine 32XP modelleri ve 50 milyon TL fiyatıyla fuarın en pahalı iki teknesinden biri olan Dubai yapımı Majesty 110 fuarda öne çıkan tekneler arasında yer aldı.

 

Görüştüğümüz firma temsilcileri ve Via Fuarcılık Fuarlar Direktörü Dilek Karaduman fuarı dergimiz için değerlendirdiler.

 

Haberin ayrıntıları Boat Turkey’in 1. Sayısında Marina sayfasında yer alıyor.

https://online.flippingbook.com/view/290321/82-83/