Anasayfa »  ÜRÜN  » Yata özel birçok uygulama Yachtsupp ile cebinizde

Yata özel birçok uygulama Yachtsupp ile cebinizde


İnternet mecrası, ticaretten, sosyal, kültürel ihtiyaçların karşılanmasına kadar hayatın her alanında kolaylıklar sunan milyonlarca uygulamayı içeriğinde barındırıyor. Yata özel, yeni bir uygulama Yachtsupp, 2018 yılının başlarında Türkiye’de hizmet vermeye başladı. Londra merkezli Mobile Yachting Solution Technologies Yachtsupp’un akıllı telefon uygulaması, yat sahipleri, yat satın almak isteyenler ile yat personeli başta olmak üzere sektörün tüm paydaşlarını bir araya getiriyor.

 

Yat sektörüyle ilgili çok sayıda çözümü aynı anda tek platformdan kullanıcılarına sunan akıllı telefon uygulaması Yachtsupp, ücretsiz olarak iOS ve Android tabanlı telefonlara indirilebiliyor.   Uygulama ilk etapta Doğu Akdeniz, Marmara, Karadeniz ve Ege Denizi’ni kapsama altına alacak olan uygulama, ilerleyen zamanlarda Dalmaçya kıyıları, Batı Akdeniz, Orta Doğu, ABD ve İngiltere’yi de kapsamayı planlıyor.


Denize gönül vermiş her kesime hitap ederek, yatçılık ekosisteminin dijital referans noktası olmayı hedefleyen, İngilizce ve Türkçe dil seçenekleri sunan uygulamanın, öne çıkan özellikler şu şekilde sıralanıyor:

• Yatçılık hayatını kolaylaştıran bilgi ve fonksiyonlar bir arada sunuyor.

• Yat almak ya da yatını değiştirmek isteyenler, uygulama üzerinden tercihlerini ve önceliklerini yazarak amacına ve bütçesine en uygun boyda ve tipte yat önerilerine ulaşabiliyor.

• Yat sahipleri yatlarının satış ilanlarını Yachtsupp üzerinden verebildikleri gibi, potansiyel alıcılar da sıfır ve 2. el yatlara uygun finansman ürünleri ile birlikte yönlendiriliyor.

• Kullanıcılar Yachtsupp sayesinde yat sektöründe ihtiyaç duydukları ürün veya hizmeti sağlayan firmalara ve detaylarına akıllı arama motoru üzerinden ulaşabiliyor. Ayrıca kullanıcılar firmalardan aldıkları ürün ve hizmetleri değerlendirerek, diğerlerinin karar vermesine yardımcı oluyor.

• Gelişmiş arama motoru sayesinde kullanıcılar aradıkları hizmet veya ürüne harita üzerinden konumlarını görerek, kategorilerde aratarak ya da anahtar sözcüğü girerek erişebiliyor.

• Yat personelleri iş ilanları yayınlayabiliyor, iş arayabiliyor. Yat sahipleri ise aradıkları nitelikte personele daha kolay ulaşabiliyor.

• Yachtsupp kullanıcıları uygulama içerisinde birbirleri ile mesajlaşıp kendi ilgi alanlarında sohbet grupları oluşturabiliyor.

• Kullanıcılar istedikleri bölgenin rüzgâr, akıntı, deniz ve hava durumunu Yachtsupp üzerinden görebiliyor.

 

 

http://yachtsupp.co.uk/tr/