Anasayfa »  ETKİNLİK  » Firma temsilcileri CNR fuarı için ne dediler?

Firma temsilcileri CNR fuarı için ne dediler?


Bu yıl 13.defa yine Yeşilköy Fuar merkezinde 10-18 Şubat 2018 tarihleri arasında düzenlenen CNR Avrasya Boat Show, yat sektörünün buluşma noktası oldu. 1.500 firmanın 3 bin 500 ürün sergilediğifuarda, fiyatı 3.500 TL ile 5.2 milyon Euro arasında değişen tekneler ziyaretçilerle buluştu. Trio Deniz, Sanlorenzo Yacht’ın yeni modeli SL78’i ve Cranchi’nin yeni modeli XT 36’yı Türkiye’de ilk defa fuarda tanıttı. Targa 32 ve Targa 37 modellerinin Türkiye prömiyerini fuarda gerçekleştirildi. Chris-Craft, Corsair 27 ve Corsair 30 modelleri ve Prestige 520, fuarın öne çıkan ithal modelleri arasındaydı.

 

Yerli üreticilerinden Esline Yats, Momenta Yacht, Roda Yat, Dardanos Marine, Tiger Yachts, Egem Deniz Araçları, Mursan ve Yerliyurt Marin fuara, en yeni tekneleriyle katıldılar. Bodrum Ticaret Odası, Ege Yat, , Ada Yat, Riva Yat, Ark Yat, Kobra Yat, Salmakis Yatçılık stantlarıyla 1 numaralı holde yer aldılar. Taka Yat, Karataş Yat Design, Su Marine, Sarp Yachts AES Yacht ve Turquoise Yachts stantlarıyla 9 gün süreyle ziyaretçileri karşıladılar. Mengi Yay, 44 metrelik özel üretim Virtus isimli motoryatı fuarda tanıttı.

 

Yat üreticileri ve tasarımcıların katılımı ile gerçekleştirilen Süperyat Paneli, Ayhan Sicimoğlu’nun ‘Latin All Star’ gösterisi ile Tekne Yemekleri Show’u, Sunay Akın’ın ‘Deniz Öyküleri’ ve fuarda öne çıkan etkinliklerdi. Yerli ve ithal teknelerin en yeni modellerinin sergilendiği CNR Avrasya Boat Show, 67 bin ziyaretçi tarafından gezildi.

Fuara katılan firma temsilcileri, fuarı ve aynı anda iki yat fuarı düzenlenmesine ilişkin görüşlerini dergimizle paylaştı.

Haberin ayrıntıları Boat Turkey’in 1. Sayısında Marina sayfasında yer alıyor.

https://online.flippingbook.com/view/290321/90-91/