Anasayfa »  PROJE  » Turquoise 74M’e yakından bakın…

Turquoise 74M’e yakından bakın…


74 metre boyundaki megayat Ken Freivokh Tasarım Ekibi’nin çağdaş iç mekân düzenlemesi  ve  A.Vallicelli & C. Yacht Design’ın zarif dış tasarımıyla bütünlük oluşturuyor.  İçeride ve dışarıda kremsi bir renk paletinin tercih edildiği yatın iç mekânı uyumlu ve dengeli bir konseptle aydınlık ve misafirperver olacak şekilde tasarlanmış. Materyaller arasında özenle seçilmiş kaplamalar, mermerler, granitler, parlak laklar ve elle seçilmiş deriler bulunuyor.

 

Büyük pencereler, salonlara, yemek odasına ve konukların kabinlerine doğal ışık katıyor. Üst kattaki mekânlar, iki yan terastan oluşan özel bir dış oturma alanına bakan kesintisiz bir pencereyle bütünleşiyor. Panoramik manzaralı salon, dinlenme, yemek ve yüzme havuzu içeren korunaklı terasa açılıyor. 12 kişilik konaklama, maksimum esneklik için tasarlanmış ve bazı süitlerde özel salonlara dönüşen bitişik süitlere sorunsuz bir şekilde açılabiliyor. İki taraftaki garaj kapıları açılarak genişletilmiş platformlar oluşturarak büyük bir plaj kulübüne dönüşüyor.  9.6metreli limuzin tenderın konulabileceği garajı bölümü, jet ski ve kurtarma ekipmanları da barındıracak büyüklükte.

 

Helikopter pistinin olduğu üst kattaki açık güvertede, yemek alanı, güneşlenme minderleri ve jakuzi yer alıyor. 2018 yılının Ağustos ayında suya inmesi planlan 74 M’nin,  2020 yılının sonuna kadar teslim edilmesi bekleniyor.